بیتکوین، با حرکت صعودی دنباله موج تسلا را جدی گرفت

در صورت وجود پولبک، ارزش این ارز دیجیتال تا ۴۱۹۸۷$ پایین خواهد آمد که نقطه خوبی برای ورود خریداران خواهد بود.

برای یادگیری نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال، در دوره بازار ارز دیجیتال بورسا شرکت کنید.

با این وجود، قیمت ۵۰۰۰۰$ نقش یک آهنربای جذاب را بازی می کند که نگاه خریداران را معطوف خود کرده است. بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که شرکت اپل هم وضعیت مساعدی برای پذیرش بیتکوین برای فروش کالاهای خود دارد.

  • بیتکوین، دیروز، سنگین ترین حرکت صعودی خودش به سوی ۵۰۰۰۰$  را شروع کرد.
  • بیانیه تسلا امیدواری زیادی را برای خرید بیتکوین ایجاد کرده است
  • خط میانگین حرکتی ساده ۵۰ روزه، نقش ناحیه حمایتی را بازی می کند، البته که خرید بیش از اندازه در اندیکاتور RSI نشان داده می شود.

خریداران ارز دیجیتال بیتکوین در نزدیکی ۴۵۰۰۰$ کنترل ناپذیر به نظر می رسند. با در نظر گرفتن این موضوع که بیتکوین تا نزدیکی ۴۵۰۶۴$ پیشروی کرده است، دیروز رکورد بالاترین قیمت این ارز دیجیتال جابجا شد.

نمودار 4 ساعته بیتکوین

نسبت بیتکوین به دلار پس از بیانیه شرکت تسلا،یک رالی سنگین در روز دوشنبه را پشت سر گذاشت. آن ها اعلام کردند که بیش از ۱.۵ میلیارد دلار روی بیتکوین سرمایه گذاری کرده اند. همین خبر باعث شد که در دم، قیمت ارز دیجیتال بیتکوین تا ۴۳۰۰۰$ بالا برود. خبر بهتر این بود که این شرکت برای فروش خودروهای تسلای خود، ارز دیجیتال بیتکوین را می پذیرد.

تحلیل تکنیکال بیتکوین

برای بررسی اخبار بازار فارکس و ارز دیجیتال به فارکس فکتوری فارسی سر بزنید.

از نظر تکنیکی، ارز دیجیتال پیشروی بازار یعنی بیتکوین بالای میانگین حرکتی ۵۰ روزه خود حرکت می کند و اندیکاتور MACD هم یکی از پشتوانه های حرکت صعودی این ارز دیجیتال است.

هر چند در اندیکاتور RSI مشاهده می کنیم که خرید بیش از اندازه انجام شده و خریداران در حال نفس گیری برای موج جدید هستند.

آموزش جامع بازار ارز دیجیتال


منبع: https://boorsa.org/post/127/%D8%A8%DB%8C%D8%AA%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%AC-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA