به عنوان یک معامله گر، هرگز لوریج را دست کم نگیرید

شما تنها سه  قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

اگر می‌خواهید بهترین شانس موفقیت را به خودتان بدهید، ابتدا یاد بگیرید بدون استفاده از لوریج به صورت سودآور معامله کنید.

اگر این کار را نکنید، در این بازار خواهید مرد!

در هر صورت، لوریج بالا یک نقطه قوت مطلوب برای اغلب کارگزاران فارکس است. آنها ادعا می‌کنند که شما می‌توانید با لوریج بالا، سودهای کلانی را به دست آورید اما باید بدانید که این امر به آسانی می‌تواند منجر به نابودی شما نیز گردد.

اقدامات احتیاطی را رعایت کنید و سرمایه خود را حفظ نمایید.

لوریج

بیشتر تازه‌کاران آسیب‌های ویرانگر بالقوه‌ای که لوریج می‌تواند به حساب آنها وارد کند را دست کم می‌گیرند. درک کافی از لوریج برای اینکه بدانید چه زمانی از آن استفاده کنید چه زمانی از آن استفاده نکنید، امری حیاتی برای موفقیت شما است!

لوریج

1. ثبت نام فارکس

لوریج

متوجه شدید؟

هر گاه به صورت مداوم توانستید سودهایی بیشتر از زیان‌های خود داشته باشید و تنها در آن موقع، اجازه دارید از این اسلحه کشتار جمعی یعنی لوریج استفاده کنید.

4. تحلیل فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2723/%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D9%87-%DA%AF%D8%B1-%D9%87%D8%B1%DA%AF%D8%B2-%D9%84%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AC-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%85-%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AF

با بهره گرفتن از جهت مخالف معامله خود معامله‌گران (یا کارگزار خود) را نابود کنید اما خودتان را نابود نکنید.

همواره این کلمات را از یک ابرقهرمان معروف به خاطر بسپارید: قدرت بیشتر، مسئولیت بیشتری با خود به همراه دارد یا چیزی با همین مضمون. بی خیال! می‌دانیم که آن فیلم را دیده‌اید. این هم نشانه آن:

البته نه واقعا، اما حساب شما نابود خواهد شد.

لوریج ابزاری بسیار قدرتمند است اما هم معامله‌گران قدیمی و هم معامله‌گران جدید با استفاده از آن سرمایه معاملاتی خود را از بین می‌برند چرا که نیروی مخرب آن را دست کم گرفته یا به طور کل آن را نادیده می‌گیرند. جای افسوس دارد اما هر چه تعداد اینگونه افراد بیشتر باشد، پول درآوردن برای ما معامله‌گران باهوش آسان‌تر است. این یک واقعیت تلخ است.

2. آموزش فارکس

انتظاراتی واقع‌بینانه داشته باشید و حاضر باشید که خودتان را به درستی آموزش دهید.

معامله در فارکس را باید به عنوان یک شغل یا کسب و کار تلقی کرد. به دلیل اینکه کارگزارها به شما اجازه می‌دهند که از لوریج بالا با حداقل سپرده استفاده کنید، فکر نکنید که می‌توانید “به سرعت پول به دست آورید” یا “به سرعت پولدار شوید”. به بازارهای ارز رویکردی همراه با احترام داشته باشید.

3. تقویم اقتصادی فارکس

کارگزارها می‌خواهند که شما با ذهنیت کوتاه مدت معامله کنید. آنها می‌خواهند که شما تا حد امکان به دفعات بیشتری معامله کنید. این تنها راهی است که آنها می‌توانند درآمد داشته باشند. یک یا دو پیپ هم برای آنها مهم هستند. هر چه بیشتر معامله کنید، آنها از طریق اسپرد پول بیشتری به دست می‌آورند. آنها علاقه‌ای ندارند که به شما بگویند می‌توانند اجازه دهند معاملات شما بیشتر از یک روز طول بکشد.