بررسی بروکر ارانته به همراه آموزش ثبت نام و واریز و برداشت

برای اینکه مشخصات انواع حساب برای کاربران ایرانی را بتوانید بررسی کنید از زبان فارسی سایت استفاده کنید.

بروکر ارانته تحت نظر دو رگولاتوری به کاربران خود خدمات می دهد. البته این نشانه خوبی است که این بروکر به دنبال مجوزهایش رفته است. قوانین هر ناحیه متفاوت است و بروکری که بخواهد شفاف کار کند نیاز دارد که برای فعالیت در هر ناحیه جغرافیایی مدارک لازم را داشته باشد.

کاربران اروپایی بروکر ارانته تحت رگوله CySec قبرس که یکی از رگولاتوری های معتبر به شمار می آید خدمات دریافت می کند. تغریبا تمام بروکرهای معتبر در بازار ایران از این لایسنس استفاده می کنند.

مثل تمام بروکرهای بزرگ دیگر نظیر آمارکتس، آلپاری و لایت فارکس، کاربران ایرانی ارانته تحت رگولاتوری FSA سیشلز که یک رگوله آفشور است اجازه فعالیت دارند.

هرچند رگوله FSA سیشلز چندان معتبر نیست، اما داشتن رگوله CySec و همچنین شواهد و قراینی که ما از این بروکر دیدیم می تواند به ما نسبت به اعتبار بروکر ارانته اطمینان خاطر خوبی بدهد.

تا 30%


20%

متغیر از 0.2 پیپ

تا 30%

بله
تا 1:500


متغیر از 0.7 پیپ

بعد از آپلود مدارک به طور معمول ظرف 1 ساعت مدارک شما تایید و وریفای خواهد شد.

نحوه شارژ حساب بروکر ارانته

Tailor Made


VIP

ورود به سایت بروکر ERRANTE (نیاز به V P N)

سایت ارانته


3 دلار در لات

 

اعتبار بروکر ارانته

با نگاهی به اسپردهای زیر و همچنین اسپرد 5 بروکر دیگر در مقاله مقایسه بهترین بروکرهای فارکس این مطلب را تایید می کنید.

 • جفت ارز EUR/USD : میانگین اسپرد 1.03 پیپ
 • جفت ارز GBP/USD : میانگین اسپرد 1.31 پیپ
 • جفت ارز USD/JPY : میانگین اسپرد 1.07 پیپ
 • جفت ارز USD/CHF : میانگین اسپرد 1.50 پیپ
 • اسپرد طلا : میانگین اسپرد 36.87 پیپ
 • اسپرد بیتکوین : تقریبا 67 دلار

 

50 دلار

متغیر از 0.0 پیپ


1:500

دارایی های قابل معامله در  ارانته

پاداش واریز

همانطور که پیشتر ذکر شده و در جدول بالا هم قابل مشاهده است، تفاوت اصلی حساب ها در میزان واریز اولیه آنها و اسپرد است. در دو نوع Standard و Premium فقط اسپرد لحاظ می شود ولی در حساب VIP و Tailor Made اسپردها خیلی کم خواهد بود و مقدار 3 و 2$ در هر لات هم کمیسیون پرداخت خواهید کرد.

هر معامله گری که وارد بازار فارکس می شود، جدا از آموزش فارکس یک نگرانی دارد و آن هم از دست رفتن سرمایه اش است. امنیت دارایی می تواند خیلی تعیین کننده باشد. شما اگر بخواهید به نتایج خوبی در بازار فارکس برسید باید تمام تمرکزتان روی معامله گری باشد. بروکر ارانته به این موضوع رسیدگی کرده و سرمایه شما در یکی از شرکت های بزرگ بیمه به نام liOYDS انگلیس بیمه شده است. هر تریدر تا سقف 1 میلیون دلار حسابش در مقابل هر سهل انگاری یا تقلب از جانب بروکر بیمه شده است.

ورود به پرتال بروکر ارانته

بله

این نکته را توجه داشته باشید  که با توجه به رگولاتوری های متفاوت اگر در یکی ثبت نام کنید در دیگری نمی توانید ثبت نام کنید. ما در بالا لینک مخصوص به کاربران ایرانی در رگولاتوری سیشلز را قرار دادیم که نسبت به سنت وینسنت معتبر تر است.

انواع حساب بروکر ارانته

اسپرد

20%

 

متاتریدر 4 و متاتریدر 5


نکته جالب توجه اینجاست که بروکر ارانته در لیست بروکرهای رگوله شده وبسایت معتبر FXEMPIRE قرار گرفت. این سایت به تحقیق از معتبرترین مراجع  بین المللی در زمینه بازار بزرگ فارکس است. لیست شدن ارانته در این سایت در کنار بروکرهای بزرگی مثل ICMarkets, FxPro و Plus500 نشان از اراده ارانته برای ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود می باشد. نکته قابل توجه این است که در این لیست تنها بروکری که به کاربران ایرانی خدمات میدهد بروکر Errante است. به همین خاطر است که اذعان داشتیم این بروکر یک بروکر آینده دار خواهد بود

بررسی

اسپردها

تا 30%

پلتفرم معاملاتی در Errante

لوریج

در بروکر Errante اما شرایط حساب اسلامی قابل قبول است. شما بر روی هر 4 نوع حساب می توانید از داخل پرتال ارانته درخواست دهید تا بدون سواپ شود. نکته هیجان انگیز اینجاست که روی هیچ نمادی حتی سهام، نفت و ارزهای دیجیتال هم سواپ دریافت نمی شود. البته در نظر داشته باشید که که هر معامله برای مدت 7 شب بدون سواپ است، از شب 8 م سواپ اعمال می شود. حتی با وجود این محدودیت باز هم می توان گفت یکی از بهترین حساب های اسلامی را ارانته ارائه می دهد. جزئیات بیشتر در مورد حساب اسلامی را از پشتیبانی بروکر دریافت کنید.

کمیسیون

15000دلار


شما می توانید به روش های زیر حساب خود را شارژ کنید و یا از آن برداشت کنید.

 • پرفکت مانی
 • حواله بانکی
 • شارژ ریالی از طریق صرافی IrPay.Pro
 • بیتکوین
 • تتر ERC20 و TRC20
 • اتریوم
 • ریپل

بررسی حساب استاندارد در بروکر ارانته به دلیل حداقل واریز اولیه 50$ پر طرفدارترین نوع حساب این بروکر است. به طور کل اسپردها در ارانته را شاید بتوان یکی از کمترین میزان اسپرد در بین بروکرهایی که مشتری ایرانی می پذیرند دانست. همین خاصیت توجه بسیاری از معامله گران باتجربه و قدیمی را جلب کرده است.

به تازگی صحبت از بروکر ارانته در جوامع فارکسی زیاد شده و به همین خاطر تصمیم گرفتم در این مقاله به بررسی بروکر ارانته بپردازیم و شما را به خوبی با آن آشنا کنیم. اگر قصد دارید وارد این کارگزاری شوید پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها بخوانید، زیرا احتمال اینکه شما هم تصمیم به شروع کار در این بروکر بگیرید بسیار است. بعید نیست بتوان این بروکر را بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان دانست. قطعا برای ثبت نام فارکس بروکر ارانته نمی تواند گزینه بدی باشد.

کاملا رقابتی (از 0 پیپ)


لینک ثبت نام

نوع حساب

1:500


لینک دانلود مقاله بررسی بروکر ارانته


منبع: https://boorsa.org/post/9375/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%88%DA%A9%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA

اهرم معاملاتی برای جفت ارزها حداکثر 1:500 ، برای طلا 1:500 برای سهام 1:20 برای کریپتو ها 1:10 ، برای شاخص سهام 1:100 و برای نفت و گاز نیز 1:100 خواهد بود

پنج نوع حساب


حساب اسلامی یا بدون سواپ

پشتیبانی مشتریان

تا 30%


شایان ذکر است که تلاش بروکر در این زمینه می تواند سطح اعتبار و امنیت مالی تریدرهای آن را به میزان قابل قبولی افزایش دهد. در تصویر زیر می توانید گواهی بیمه این بروکر را مشاهده کنید.

سال تاسیس

 


سایت هر بروکر باید طراحی درست داشته باشید یعنی دسترسی کاربر به اطلاعات مهم راحت باشد. البته که بروکر ارانته این موضوع را به صورت کامل رعایت کرده و شما می توانید در سایت بروکر ارانته رگوله، تاریخچه، مشخصات حساب ها و شرایطشان را به راحتی مورد بررسی قرار دهید. ترجمه این سایت هم برعکس بسیاری از بروکرهای با سابقه ایرانی روان است.بد نیست با کلیک روی لینک زیر قبل از ادامه معرفی و بررسی، گشتی در سایت بروکر بزنید.

بونوس و پاداش

تعداد حساب

بیمه حساب ها تا سقف 1 میلیون یورو در بروکر ارانته

رگولاتوری

5000 دلار

1:500

دلار – یورو

استاپ اوت لول

Standard

تعداد پلتفرم

بله

Premium

مقایسه انواع حساب

پشتیبان فارسی در تلگرام

همانطور که  مشاهده می کنید اسپردها واقعا مناسب بوده و برای حساب بدون کمیسیون با حداقل واریزی 50 $ گزینه های بسیار کمی در بازار وجود دارد. همچنین در نظر داشته باشید که این شرایط در حساب پریمیوم بهتر هم می شود و شما به عنوان مثال روی جفت ارز یورو دلارفقط 0.7 اسپرد بدون کمیسیون دارید.

  در تصویر زیر نمونه ای از اسپردها در حساب VIP ارانته را می بینید.

ورود به سایت بروکر ERRANTE (نیاز به V P N)

یکی از مهمترین عواملی که در بررسی بروکر انجام می دهیم و به نوعی می توانیم بگوییم الزامیست سایت بروکر است. به خصوص بروکرهای زیادی که وارد بازار ایران می شوند و پیشینه زیادی ندارند.

پاداش واریز 30 درصدی
3 دلار در لات


دلار – یورو

نظارت FSA و CySe


سایت ارانته زبان فارسی دارد و از این رو مراحل ثبت نامش بسیار آسان است. به صورت تیتروار مراحل ثبت نام در این کارگزاری را در این قسمت قرار داده ایم.

 1. تکمیل فرم ثبت نام اولیه
 2. تایید آدرس ایمیل
 3. تکمیل فرم اطلاعات اضافی
 4. آپلود مدرک احراز هویت
 5. آپلود مدرک تایید آدرس

اما اصل داستان امکانات و دست باز تیم مارکتینگ است که با توجه به امکاناتی که می خواهید تغییرات را انجام می دهد. تغییرات در حساب این بروکر به صورت شخصی سازی انجام می شود. یعنی حساب VIP می تواند با توجه به نیاز کاربر ساخته شود.

ندارد

ورود به صفحه ثبت نام ارانته

لینک پشتیبان تلگرام


لوریج (اهرم)

بروکر ارانته ERRANTE


ندارد

توافقی


حساب اسلامی

حداقل واریز

بیمه شدن سرمایه در بروکر ارانته

در ارانته دو پلتفرم محبوب و پر طرفدار فارکس یعنی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه می شود.

در لینک های زیر می توانید پلتفرم مورد نظر خود را دانلود کنید.

1:500

1000 دلار

بررسی بروکر ارانته

دلار – یورو


در جدول زیر مقایسه 4 نوع حساب بروکر ارانته و مشخصات آنها را می بینید. در صورتی که از موبایل استفاده می کنید می توانید برای دیدن کامل جدول آن را به سمت چپ و راست بکشید.

بله

این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر بروکر ارانته سه دامنه گوناگون دارد که مربوط به سه شرکت با سه مجوز مختلف است. دفتر یکی در قبرس، تحت رگولاتوری CySec می باشد و به مشتریان اروپایی خدمات می دهد. سایت دیگر که مربوط به شرکت رگوله شده در سیشلز بوده که به کاربران ایرانی هم خدمات می دهد. و دامنه سوم مربوط به یکی از شرکت های ارانته است که در سنت وینسنت ثبت شده و البته به ایرانی ها خدمات می دهد.

به طور کلی در بروکر ارانته 4 نوع حساب در اختیار کاربران قرار می گیرد. . این بروکر ادعا می کند که تمام حساب ها ECN  است. اختلاف اصلی در انواع مختلف حساب ها حداقل میزان واریزی اولیه و اسپرد است.

 1. ECN Standard: فعالسازی این حساب با 1$ است و میزان اسپرد آن به 1 پیپ می رسد
 2. ECN Premium :  : مبلغ فعالسازی این حساب 1000$ بوده و البته اسپرد آن تا 0.7 پیپ کاهش می یابد.
 3.  ECN VIP  : در اکانت VIP باید حداقل 5000 $ در اولین واریزی داشته باشید و اسپرد به 0.2 پیپ کاهش می یابد و 3$ در لات هم کمیسیون دارید.
 4. Tailor Made  : مبلغ فعالسازی این حساب 15000$ بوده و اسپرد از 0.0 پیپ شروع می شود و در هر لات تا 2$ کمیسیون دریافت می شود.

همواره دغدغه معامله گرها، به خصوص آن دسته که معاملات بلند مدت دارند و یا آن دسته از دوستانی که به مسائل شرعی معتقد هستند بهره شبانه معاملات است.معمولا ضعف بروکرهای خوب در ارائه حساب های اسلامی با شرایط مناسب است. غالبا فقط در یک نوع حساب خاص، با محدودیت در نمادها و همچنین زمان باز بودن معاملات حساب بدون سواپ ارائه می شود.

با توجه به این که بروکرها دفتر در ایران ندارند داشتن سیستم پشتیبانی مطمئن برای انتخاب بروکر بسیار تعیین کننده است. این امکان برای کاربران این بروکر وجود دارد که از طریق چت تلگرام از ساعت 9 صبح تا 9 شب با پشتیبانی در تماس باشند و چت آنلاین این سایت هم از ساعت 10:30 صبح تا 7 شب به صورت فعال پاسخگوی سوالات شماست.

ثبت نام در بروکر ارانته

واریز اولیه

اعتبار بروکر ارانته

بروکر ارانته یک بروکر نسبتا تازه تاسیس است و فعالیت خود را از سال 2018 شروع کرده و شروع به خدمت رسانی کرده است . می توان گفت که در میان تعداد زیاد بروکرهای فارکسی که هر روزه وارد بازار ایران می شوند رشد این بروکر غیر ممکن به نظر می رسید. چرا که رقبای این بروکر از شرکت های قدیمی و متمول بازار هستند. حتما چنین بروکری باید خدمات عالی و تیم حرفه ای داشته باشد تا بتواند جای خودش را در بازار باز کند. البته که این  مورد درباره ارانته صدق می کند. همچنین این بروکر حدود 20 ماه است که وارد بازار فارکس ایران شده و تیم پشتیبان فارسی دارد. بروکر ارانته فعالیت خود را به صورت اصولی شروع کرده و به نظر می رسد که مسافری برای کوتاه مدت نیست نیست و می خواهد به فعالیت خود در بازار ایران ادامه دهد.

پس از کامل کردن مراحل ثبت نام در بروکر ارانته و افتتاح حساب معاملاتی طیف وسیعی از ابزارها و نمادهای معاملاتی را در اختیار خواهید داشت که تقریبا نیاز هر تریدری را برطرف می کند.

 1. فارکس: 48 جفت ارز در ارانته قابل معامله است
 2. فلزات: طلا ، نقره ، پالادیوم و پلاتینیوم را می توانید معامله کنید
 3. انرژی : نفت وست تگزاس ، نفت برنت و همچنین گاز طبیعی قابل ترید هستند
 4. کالاها: کاکائو ، قهوه ، شکر ، پنبه ، کتان و مس قابل ترید هستند
 5. شاخص ها: 9 شاخص عمده بورس های بزرگ دنیا، از جمله داوجونز , S&P 500 ، شاخص بورس ژاپن ، آلمان ، استرالیا و انگلستان در دسترس شما هستند.
 6. کریپتوکارنسی ها: بیتکوین ، اتریوم، لایت کوین ، ریپل و بیتکوین کش قابل معامله هستند
 7. سهام شرکت ها: سهام بیش از 100 شرکت بزرگ دنیا از جمله اپل ، تسلا ، آمازون ، گوگل ، بانک آمریکا و … قابل معامله هستند.

سایت بروکر ارانته

 50 دلار یا معادل آن

ارز پایه حساب

دلار – یورو

متغیر از 1.0 پیپ

20%

اسپردها در بروکر ارانته

2018 میلادی

اسپردها در بروکر ارانته