برای یک ورود پر سود آماده باشید

در اندیکاتور MACD، خط مکدی تازه از خط سیگنال رد شده و سیگنال حرکت صعودی می دهد. اما این سیگنال خیلی قوی نیست و نمی شود به ان استناد کرد. به خصوص که ما شاهد یک واگرایی هستیم و به نظر می رسد که از قدرت خریداران کاسته شده است. به همین خاطر نقطه ورود خوبی در حال حاضر وجود ندارد. شما باید اجازه دهید که ریپل در بالای 1$ تثبیت شود و سپس وارد بازار شوید.

تحلیل ریپل

تحلیل با RSI

ورود به بازار ارز دیجیتال می تواند از طریق کارگزاری های جهانی فارکس هم اتفاق بیفتد که سرمایه شما را در هنگام معامله تا 1000 برابر بالا می برند. شما برای ثبت نام فارکس خود، فقط چند دقیقه وقت خواهید گذاشت و واریز و برداشت هم به صورت ریالی خواهد بود. پیش از سرمایه گذاری و ورود به بازار، حتما باید آموزش ارز دیجیتال خود را کامل کرده و همزمان می توانید از قسمت تحلیل ارز دیجیتال هم به صورت روازنه استفاده کنید.

ورود به فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2172/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF

تحلیل با پرایس اکشن

حرکت صعودی رمز ارز ریپل از 21 جولای آغاز شده و این رمز ارز در یک کانال صعودی در حال حرکت است. در طول این کانال صعودی چند ویژگی خوب به چشم می خورد. اول از همه اینکه طول کندل های صعودی بیشتر از کندل های نزولی است و این نشان می دهد که قدرت خریداران بیشتر از فروشنده ها است. در نمودار این رمز ارز کندل های کوچک نزولی هم دیده می شود که پولبک ها را پدید آورده اند. در آخرین ریزش این ارز دیجیتال در 9 آگست، ما شاهد پولبکی هستیم که در دل آن دو پایه وجود دارد. پایه دوم در پولبک ها بهترین نقاط ورود هستند به شرط اینکه کندل سیگنال دهنده صعودی شکل بگیرد. در نمودار این رمز ارز این کندل سیگنال دهنده صعودی شکل گرفت و حرکت صعودی آخر این رمز ارز شروع شد. اما نکته جالب اینجاست که هنوز لبه بالای کانال صعودی شکسته نشده است. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال این ارز دیجیتال، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید و برای دنبال کردن قیمت ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت رمز ارز مراجعه کنید.

 

تحلیل با MACD

وضعیت  رمز ارز ریپل در اندیکاتورها کمی متفاوت است. در اندیکاتور RSI، ریپل به قسمت اشباع خرید رسیده و این امکان وجود دارند که بسیاری از افراد از خرید دست بکشند و از فشار خرید در این رمز ارز کاسته شود. رمز ارزهای دیجیتال یک تفاوت عمده با جفت ارز های فارکسی دارند و آن هم این موضوع است که وقتی به ناحیه اشباع خرید می رسند به حرکت صعودی خود ادامه می دهند و به همین خاطر ممکن است حرکت صعودی کمی بیشتر ادامه یابد.