بازار آمریکا

در بازار فارکس، دلار آمریکا به حرکت نزولی خود ادامه می‌دهد. از روز جمعه دلار آمریکا سیر نزولی داشته است. داده‌های اقتصادی اخیر آمریکا نشان می‌دهند که فدرال رزرو نیازی به افزایش سریع نرخ بهره ندارد. بازار منتظر داده‌های تورمی آمریکاست که روز پنجشنبه منتشر خواهند شد. افت نرخ رشد تورم آمریکا می‌تواند انتظارات نرخ بهره‌ای را بیش از این تضعیف کند و در نتیجه دلار باز هم در برابر رقبا ارزان شود.

بازار سهام آمریکا سقوط خواهد کرد!

شاخص‌های سهام جهانی سیر صعودی دارند و اخبار امیدوار کننده از چین و تضعیف انتظارات نرخ بهره‌ای باعث به راه افتادن جریانات ریسک‌پذیری شده‌اند. دلار آمریکا هم به عنوان دارایی امن بازار تضعیف شده است.

بازار آمریکا

صفحه اصلی » دیدبان: اخبار بازار فارکس

هر چند که سرمایه‌گذاران به آینده خوش‌بین شده‌اند، اما استراتژیست مورگان استنلی هشدار داده که بازار سهام آمریکا سقوط خواهد کرد. انتظار می‌رود که رکود اقتصادی آمریکا آسیب جدی بر سودآوری شرکت‌های سهامی وارد کند. پیش‌بینی شده که شاخص سهام S&P 500 می‌تواند تا ۲۲ درصد هم سقوط کند.

بازار آمریکا - در اولین روز کاری هفته تمامی ارز های اصلی در برابر دلار آمریکا تقویت شدند!
بازار آمریکا – در اولین روز کاری هفته تمامی ارز های اصلی در برابر دلار آمریکا تقویت شدند!


منبع: https://iranbourseonline.co/239084/mw/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7

شاخص‌های آتی سهام آمریکا از بازگشایی مثبت بازار سهام نیویورک حکایت دارند. روز جمعه شاخص‌های سهام S&P 500 و نزدک ۱۰۰ بیش از ۲ درصد جهش کرده بودند. در اروپا هم شاخص سهام Stoxx Europe 600 مثبت است. سهام شرکت‌های معدنی و انرژی بیشترین رشد را داشته‌اند. سرمایه‌گذاران بر این باورند که با بهبود رشد اقتصادی چین، تقاضا برای مواد خام و اولیه افزایش خواهد یافت.

دلار تضعیف شد

دوشنبه 19 دی 1401 – 17:55