افزایش قیمت نفت و دلار و تاثیر آن بر جفت ارز USDCAD

تحلیل جفت ارز USDCAD

2. آموزش فارکس

 نگرانی هایی که مبنی بر افزایش مداوم موارد ویروس کرونا در نوع دلتا می تواند مانع بهبود اقتصاد جهانی شود ، سرمایه گذاران را مجبور کرد انتظارات خود را از برنامه فدرال رزرو کاهش دهند.  به غیر از این ، لحن مثبت در بازارهای خالص سهام ، ارزش دلار را بیشتر تضعیف کرده و بر جفت ارز USD/CAD فشار وارد کرد.

شما تنها سه  قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):


با این وجود ، محدودیت های جدید سفر در بسیاری از کشورها ممکن است چشم انداز بهبود سریع تقاضای جهانی سوخت را کاهش دهد.  این ممکن است به عنوان یک مانع برای قیمت نفت عمل کند.  برعکس ، افزایش سود اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده ممکن است به محدود کردن هرگونه ضرر عمیق تر برای USD و حمایت  از جفت ارز USD/CAD کمک کند.

 معامله‌گران در بازار اکنون منتظر انتشار فلش PMI تولید و خدمات ایالات متحده در اواخر بازار معاملاتی آمریکای شمالی هستند.  این امر ، همراه با احساس خطر بیشتر بازار و بازده اوراق قرضه ایالات متحده ، ممکن است بر دلار آمریکا تأثیر بگذارد.  معامله گران ممکن است از پویایی قیمت نفت برای برخی فرصت های کوتاه مدت در اطراف جفت ارز USD/CAD استفاده کنند.

 

3. تقویم اقتصادی فارکس


منبع: https://boorsa.org/post/2348/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D9%86-%D8%A8%D8%B1-%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-usdcad

جفت ارز USD/CAD روند نزولی ثابت روزانه خود را در نیمه اول بازار معاملاتی اروپا افزایش داد و به پایین ترین سطح در دو روز اخیر رسید و در حدود منطقه 1.2735 قرار گرفت.

تحلیل فاندامنتال

 روند صعودی شدید این جفت ارز در روز جمعه از صعود YTD تا اواسط 1.2900 آغاز شد و شاهد فروش بعدی در اولین روز هفته معاملاتی جدید بود.  یک جهش قوی در قیمت نفت خام ، پشتوانه لونی مرتبط با کالا بود.  این امر ، همراه با عقب نشینی دلار آمریکا ، باعث ایجاد معاملات طولانی مدت در مورد جفت ارز USD/CAD شد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

 

 سرمایه گذاران همچنین ممکن است از انجام  معاملات تهاجمی خودداری کنند ، آن‌ها ترجیح می دهند قبل از سخنرانی جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در سمپوزیوم جکسون هول منتظر بمانند.  

1. ثبت نام فارکس