اثریوم پیشگام ارزهای دیجیتال و آماده شیرجه زدن ۳۵٪ است

قیمت ارز دیجیتال اثریوم در یک الگوی گُوه سر خورده است. این الگوی تکنیکال یک سیستم نزولی است که در اثر افزایش قیمت و کاهش حجم، شکل نمودار به مانند گُوه می شود. شکست سطح پایین این گُوه، قیمت اثریوم را تا ۱۰۴۰ دلار پایین می آورد و این یعنی ۳۵٪ کاهش قیمت نهایی شده، و موقعیت خوبی برای خرید ایجاد خواهد شد.

از دید خریداران، اگر قیمت اثریوم بالای این گوه بسته شود، ارزش این ارز دیجیتال تا ۲۲۰۰$ بالا خواهد رفت.

تحلیل اثریوم

نقشه دیگر مالکان کیف پول های اثریوم

اگر بخوایم نمودار عرضه و تقاضا را مشاهده کنیم، در صورتی که قیمت بازار زیر ۱۶۵۵$ بسته شود، اثر خط حمایت ۱۷۰۰$ که در آن قیمت ۲ میلیون دلار اثریوم خریده شد را خنثی می کند.

برای شرکت در دوره های بازار ارز دیجیتال روی لینک زیر کلیک کنید

آخرین باری که اتفاق مشابه افتاد بین آگست سال ۲۰۱۶ تا آگست سال ۲۰۱۷ بود و پس از آن، ارزش اثریوم ۳۰۵۰٪ بالاتر رفت.

برای بررسی اخبار بازار فارکس و ارز دیجیتال به فارکس فکتوری فارسی سر بزنید.

آموزش بازار ارز دیجیتال


منبع: https://boorsa.org/post/133/%D8%A7%D8%AB%D8%B1%DB%8C%D9%88%D9%85-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%AC%D9%87-%D8%B2%D8%AF%D9%86-%DB%B3%DB%B5%D9%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

سایت های آماری نشان می دهند که نزدیک به ۱۱ میلیون اثریوم در قیمت ۱۰۵۰$ خریداری شده که این ناحیه را به یک ناحیه حمایتی سخت تبدیل خواهد کرد.

به نظر می رسد که تعداد افراد زیادی اثریوم های خود را از کیف پول های خود خارج کرده اند. آن ها مطمئن هستند که قیمت این ارز دیجیتال بالا خواهد رفت، پس در قیمت بالاتر پیاده شده و در قیمت پایین تر سوار کشتی اثریوم خواهند شد.

علاوه بر این، تعداد افرادی که بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱ میلیون اثریوم خریداری کرده اند به ۱۵۹ نفر کاهش پیدا کرده و این کاهش ۱.۲۵٪ بین ۱۳ تا ۱۵ فوریه رخ داده است. اگر تعداد افراد بیشتری این ارز دیجیتال را بفروشند، قیمت اثریوم پایینتر هم خواهد رفت.

 

  • قیمت ارز دیجیتال اثریوم به آخر الگوی گوه رسیده و به نظر می رسد تا ۳۵٪ افت قیمت داشته باشد.
  • تعداد کسانی که اثریوم زیاد نگهداری می کنند در حال کاهش است و همین امر به کاهش قیمت این ارز دیجیتال دامن می زند.
  • سناریو حرکت صعودی در صورتی وجود دارد که ناحیه مقاومت ۱۷۶۰$ شکسته شود.

روند صعودی حرکت اثریوم تضعیف می شود