آیا مدیر عامل بایننس دستگیر می شود ؟

 

توییت های مشکوک در مورد مدیرعامل بایننس

cobie@ اضافه کرد: “به هر حال، قرار نبود این پیام قابل خواندن باشد مگر اینکه آن را فاش کنم، بنابراین برای آن متاسفم. یک بار دیگر لیست ppl هایی را که می توانم به آنها اعتماد کنم محدود می شود. از آنجایی که توییت کردن به جای چیزهای خوب فقط به چیزهای بد منجر می شود. احتمالاً در آینده توییت های من بسیار کمتر خواهد شد.”

 

توییت های مشکوک در مورد مدیر عامل بایننس


منبع: https://boorsa.org/post/10754/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF-

 

 


سخنگوی بایننس و اینترپل به درخواست اظهار نظرها  پاسخ ندادند.

در توییتر، پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس، در رابطه با این شایعه گفت: “یکی ازاین  دو چیز درست است: 1. این امری خوشایند است 2. یک مامور اجرای قانون به طور غیرقانونی عناصر پرونده را افشا می کند.” وی افزود: شرط من شماره 1 است

 در توییتر، پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی Binance

اواخر دوشنبه، cobie@ از طریق توییتر گفت، که آنها توییت رمزگذاری شده را پس از شنیدن یک شایعه پست کرده اند. در واقع، cobie@ در حال ایجاد رکوردی از چیزی بود که می‌توانست بعداً از قبل از قبل می‌دانست آن را فاش کند – البته به شرط تحقق آن. (همچنین می تواند بی سر و صدا توییت را حذف کند و هیچ کس عاقل تر از اشتباه بودن آن نیست.)

cobie@ در توییتی نوشت: «نکته یک طرح تعهد هش این است که قرار نیست کسی بتواند آنها را بخواند تا زمانی که راز فاش شود. “به نظر می رسد فردی که در مورد این شایعه با او صحبت کرده ام (تعدادی از ppl های احتمالی) این دانه را به بیرون درز کرده اند تا به هزینه من “هیجانی ایجاد کند”، زمینه شایعات را حذف کند و غیره.”

توکن بایننس بایننس و بیت کوین (BTC) روز دوشنبه پس از انتشار شایعه ای مبنی بر اینکه مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال بایننس با درخواست مجری قانون بین المللی برای بازداشت وی مواجه شده، سقوط کرد.

به نظر می رسد، کاتالیزور همه اینها یک پیام رمزگذاری شده در یک توییت بود که ظاهراً برای چشمان عموم نبود – حداقل هنوز – و ممکن است فقط یک حدس وحشیانه باشد.

توییت @cobie که به خوبی توسط جامعه رمزارزها دنبال می‌شود، «اعلان قرمز اینترپل برای CZ» خوانده شده است. نه تنها آن حساب خصوصی است، بلکه متن پیام در واقع ترکیبی از حروف و اعداد بود. این رمزگذاری با استفاده از تابع هش SHA-256 رمزگذاری شده بود، همان رمزنگاری که بسیاری از ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین را ایمن می کند.

اما یک نفر فهمید که چگونه پست را رمزنگاری کند و بدین صورت خبر پخش شد. بایننس و مدیر عامل آن، Changpeng “CZ” Zhao که به تازگی توسط رگولاتورهای آمریکا به دلیل “فرار عمدی” از قوانین ایالات متحده مورد شکایت قرار گرفته اند، این ایده که CZ ممکن است با تحقیقات جنایی روبرو شود برای بسیاری صادق بود – و قیمت ها بر همین اساس با انتشار شایعه واکنش نشان دادند. به سرعت. توکن تبادل بایننس و بیت کوین به سرعت کاهش یافت.

افشا کننده رمز  پیام

 

سرو صدای زیاد در مورد مدیرعامل بایننس