آموزش ساخت NFT؛ راهنمای گام‌به‌گام ساخت، خرید و فروش توکن‌های غیرمثلی میهن بلاکچین-آکادمی حسینی فایننس

بنابراین، ۲۱ میلیون سکه شبکه بیت کوین همگی باهم یکسان هستند و قابل استفاده به جای یکدیگر می‌باشند. یکی از زوایای اصلی که برای NFT ها به جز هنر دیجیتال بررسی می شود، در دنیای بازی های ویدیویی است، جایی که کلکسیون های درون بازی رایج هستند اما به ندرت ارزشی خارج از اکوسیستم بازی دارند. در حال حاضر، یک لباس کاراکتر در بازی ویدیویی آنلاین بسیار محبوب League of Legends را نمی‌توان دوباره فروخت یا از حسابی که در آن خریداری شده است منتقل کرد. از طریق استفاده از NFT ها، گیمرها از نظر تئوری می توانند یک “پوست” یا یک قطعه نادر از تجهیزات را از یک بازی به بازی دیگر منتقل کنند. کاربران همچنین می‌توانند آن‌ها را در بازارهای ثانویه بخرند و بفروشند و درون بازی درآمدزایی کنند. کریپتوکیتیز یک بازی کارتی مبتنی بر NFT و تحت بلاکچین اتریوم است.

آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال – از صفر تا صد

آموزش ساخت NFT؛ راهنمای گام‌به‌گام ساخت، خرید و فروش توکن‌های غیرمثلی میهن بلاکچین-آکادمی حسینی فایننس

این پتلفرم‌ها این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا فایل دیجیتالی مد نظر خود را در بلاک چین‌های مختلف ثبت و به فروش برسانید. NFT به توکن‌هایی گفته می‌شود که برای دارایی‌های دیجیتالی، به عنوان یک گواهی مالکیت دیجیتالی صادر می‌گردند. در نظر داشته باشید که این گواهی مالکیت، به صورت غیرتکراری است و هر اثر دیجیتالی تنها می‌تواند یک مالک داشته باشد. به NFT می‌توانید به عنوان یک دارایی دیجیتال نگاه کنید که قابلیت سرمایه گذاری دارد.

مالکیت دارایی که به یک NFT تبدیل می‌شود، می‌تواند آسان‌تر و کارآمدتر بین مردم در هر نقطه از جهان منتقل شود. اگر افزونه ‘Metamask’ را نصب کرده باشید، یک پاپ‌آپ مشاهده خواهید کرد که از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید کیف‌پول خود را به این وبسایت متصل کنید یا نه، که با چند کلیک ساده انجام می‌شود. اگر می‌خواهید برای ساخت NFT کارمزدی به شما تعلق نگیرد،‌ پیشنهاد ما استفاده از سایت Rarible است. این دوره آموزشی برای سطح مبتدی تا پیشرفته تکمیل شده و از لحاظ فنی به هیچ پیش نیازی وابسته نیست .

۱. ابتدا با قیمت پایین‌تر شروع کنید و کم کم آن را افزایش دهید

سپس لیستی از کیف‌پول‌های سازگار به شما نمایش داده می‌شود و پس از انتخاب نوع کیف‌پول، از شما می‌خواهند تا فرآیند اتصال کیف‌پول را طی آموزش ساخت nft و فروش آن حسینی فایننس دوره های مالی کنید. با این همه، جایگزین‌هایی برای استفاده به‌جای بلاکچین اتریوم نیز وجود دارد. در هر دو گزینه‌ای که گفتیم، کارمزدهای بسیار کمتری نسبت به بلاکچین اتریوم می‌پردازید، ممکن است حتی کارمزدی برای شما به‌همراه نداشته باشد، بنابراین استفاده از آنها را نیز بررسی خواهیم کرد.

  • این کیف پول را می‌توانید به صورت افزونه مرورگر نیز دریافت و از آن استفاده کنید.
  • کاربران همچنین می‌توانند آن‌ها را در بازارهای ثانویه بخرند و بفروشند و درون بازی درآمدزایی کنند.
  • فعالین بازارهای مالی که به فکر خرید و فروش دارایی های الکترونیکی هستند.
  • حوزه NFTها از اوایل سال ۲۰۲۱ رونق فراوانی یافت و بسیاری از هنرمندان، آثار خود را به صورت این توکن‌ها در آوردند و به فروش آنها پرداختند.

اگه این مرحله از آموزش ساخت NFT رو به درستی انجام داده باشین، کیف پولتون با موفقیت به پلتفرم رریبیل وصل شده. شکی در این موضوعی نیست که هراندازه یک بازی کاربران بیشتری داشته باشد، به‌احتمال زیاد ساخت توکن‌های آن می‌تواند فرصت بهتری برای سرمایه‌گذاران این حوزه باشد. مازاد بر این خرید توکن اصلی یک بازی یا فروش آن‌ها می‌تواند شانس بهتری را برای کسب درآمد خلق کند. پس از اتصال کیف پول، نیاز است تا دوباره بر روی دکمه CREATE کلیک کنید.

NFT ها از کجا می آیند؟