آموزش دریافت تتر از تاپ چنج | خرید تتر با تاپ چنج!

در صرافی های ارز دیجیتال علاوه بر خرید تتر، امکان خرید دیگر ارزهای دیجیتال را هم دارید. توجه داشته باشید که صرافی‌های ارز دیجیتال علاوه بر تاپ چنج، به صورت اختصاصی برای این منظور خدمات می‌دهند و کارمزد کمتری هم دارند.


منبع: https://iranbroker.org/buy-tether-with-top-chang-exchange

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که تاپ چنج از ابتدا نیز یک صرافی ارزدیجیتال نبود و تنها در کنار خدمات اصلی خود، این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌کرد. دلیل حذف تتر در تاپ چنج، گسترش صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی است.

چگونه در تاپ چنج تتر بخریم؟

صرافی تاپ چنج یکی از پلتفرم‌های محبوب ایرانیان برای نقل و انتقالات پولی آنها می‌باشد. از آنجا که ایرانیان نمی‌توانند به راحتی پول خود را در بروکرهای فارکس جا به جا کنند، لذا این پلتفرم با امکانات خود بستری را فراهم کرده تا کاربران بتوانند به راحتی ریال خود را به دلار تبدیل کرده، و سپس آن را به بروکر مورد نظر خود انتقال دهند!

همانطور که اشاره کردیم، خرید تتر با تاپ چنج در حال حاضر امکانپذیر نیست. با این حال اگر قصد خرید تتر و انتقال آن به بروکرهای فارکس را دارید، می‌توانید به راحتی آن را از صرافی‌های ارز دیجیتال خریداری کنید.

همچنین امکان خرید تتر با تاپ چنج برای انتقال به بروکرهای فارکس وجود دارد. در این مطلب آموزش دریافت تتر از تاپ چنج را شرح خواهیم داد.

خرید تتر با تاپ چنج!

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، قابلیت ساخت کیف پول ارزدیجیتال، تبدیل و انتقال آن از این صرافی حذف شده و شما دیگر نمی‌توانید با تتر تاپ چنج را انتقال دهید.

خرید تتر با تاپ چنج

آپدیت 1401:
مدتی است که خرید تتر با تاپ چنج امکانپذیر نیست و این صرافی کلیه خدمات ارز دیجیتال خود را حذف کرده است. در صورت بازگشت خدمات ارز دیجیتال تاپ چنج، در همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.