آموزش دریافت تتر از تاپ چنج | خرید تتر با تاپ چنج و گرین چنج!

ابتدا وارد پنل کاربری خود در گرین چنج شوید.

در این قسمت مشاهده می‌کنید که مقدار کمیسیون برای شما محاسبه شده و مقدار تتری که دریافت می‌کنید برای شما نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی گزینه “Pay” پرداخت انجام خواهد شد مراحل واریز به اتمام می‌رسد. در نهایت فاکتور به شما نمایش داده می‌شود.


منبع: https://iranbroker.net/buy-tether-with-top-chang-exchange

هرچند این مسئله به طور رسمی از سمت تاپ چنج اعلام نشده است، اما کارشناسان ایران بروکر معتقدند صرافی گرین‌چنج متعلق به تاپ‌چنج و در واقع زیرمجموعه آن می‌باشد. همچنین برخی اعتقاد دارند تاپ‌چنج و گرین‌چنج هر دو متعلق به بروکر آلپاری هستند.

اگر قصد دریافت تتر در گرین چنج را دارید، مقدار مورد نظر را در جایگاه اول وارد کنید و اگر می‌خواهید مقدار مورد نظرتان از کیف پول دلاریتان در تاپ چنج کسر شود و معادل آن در گرین چنج تتر دریافت کنید، مقدار آن را در کادر دوم وارد کنید. در نهایت گزینه “Calculate” را کلیک کنید. ما قصد داریم مقدار 5 تتر را بوسیله تاپ چنج خود خریداری کنیم پس آن را در کادر اول وارد می‌کنیم.

پس از ورود به حسابتان لازم است کیف پول تاپ چنج خود که قصد واریز از آن را دارید انتخاب کنید (تصویر زیر).

topchange tether 10

در زیر به صورت ساده ارتباط بین تاپ چنج و گرین چنج را برای شما شرح داده‌ایم.

خرید تتر تاپ چنج
خرید تتر گرین چنج

آموزش خرید تتر از تاپ چنج با سایت گرین چنج!

همچنین امکان خرید تتر با تاپ چنج برای انتقال به بروکرهای فارکس وجود دارد. در این مطلب آموزش دریافت تتر از تاپ چنج را شرح خواهیم داد.

خرید تتر با تاپ چنج!

در پنجره باز شده (تصویر زیر)، گزینه تتر را انتخاب کنید. حال باید مقدار تتر مورد نظرتان که قصد وارد کردن به گرین چنج خود دارید را در یکی از جایگاه‌ها وارد کنید.

topchange tether 6

قبل از اینکه با روش انتقال تتر در تاپ چنج آشنا شوید، اگر با نحوه کار این صرافی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم صفحه صرافی تاپ چنج را مشاهده نمایید. اگر قبلا در تاپ چنج ثبت نام انجام داده باشید و احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید، بدون نیاز به ثبت نام مجدد می‌توانید با همان اکانت تاپ چنج وارد گرین چنج شوید. اگر کاربر جدید هستید، آموزش ثبت نام را در صفحه صرافی گرین چنج مشاهده نمایید.

در پنل کاربری گزینه شارژ یا “Deposit” را کلیک کنید و “E-Money” را انتخاب کنید (تصویر زیر).

انتقال تتر با تاپ چنج

صرافی تاپ چنج یکی از پلتفرم‌های محبوب ایرانیان برای نقل و انتقالات پولی آنها می‌باشد. از آنجا که ایرانیان نمی‌توانند به راحتی پول خود را در بروکرهای فارکس جا به جا کنند، لذا این پلتفرم با امکانات خود بستری را فراهم کرده تا کاربران بتوانند به راحتی ریال خود را به دلار تبدیل کرده، و سپس آن را به بروکر مورد نظر خود انتقال دهند!

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، قابلیت ساخت کیف پول ارزدیجیتال، تبدیل و انتقال آن از این صرافی حذف شده و شما دیگر نمی‌توانید با تتر تاپ چنج را انتقال دهید.

خرید تتر با تاپ چنج

در این مرحله تراکنش خود را تایید کنید (تصویر زیر).

topchange tether 7

همانطور که قبلا اشاره کردیم، از این پس خدمات رمزارز تاپ چنج به سایت گرین چنج منتقل شده است. شما در سایت گرین چنج فقط می‌توانید با دلار ارزهای دیجیتال را خریداری کنید، لذا لازم است از تاپ چنج به عنوان یک واسطه برای تبدیل ریال خود به دلار استفاده کنید.

آپدیت 1401:
مدتی است که خرید تتر با تاپ چنج و دیگر خدمات ارز دیجیتال این صرافی از دسترس خارج شده است و این صرافی کلیه خدمات ارز دیجیتال خود را به صرافی گرین چنج انتقال داده است.

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که تاپ چنج از ابتدا نیز یک صرافی ارزدیجیتال نبود و تنها در کنار خدمات اصلی خود، این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌کرد. از این پس می‌توانید کلیه خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال تاپ چنج را از طریق سایت گرین چنج انجام دهید.

گرین چنج چیست؟

در پنجره بعدی (تصویر زیر) می‌توانید جزئیات تراکنش خود را مشاهده کنید. با کلیک بر روی گزینه “Pay” مراحل را ادامه دهید.

topchange tether 8

پس از این مرحله به صفحه پرداخت تاپ چنج منتقل خواهید شد. در پنجره باز شده (تصویر زیر) نام کاربری و رمز عبور تاپ چنج خود را وارد کنید و پس از دریافا کد تایید به ایمیل، آن را وارد کرده تا به حساب خود ورود کنید.

topchange tether 9