آشنایی کامل با استیو نیسون، پدر نمودارهای مدرن شمعی

برای آشنایی بیشتر با الکوهای نمودارهای شمعی پکیج های سطح متوسط بورسا رو مطالعه کنید.

کارهای آقای نیسون در بین انتشارات مالی از جمله  The Wall Street Journal, Barron s, Institutional Investor  و Euroweek برجسته بود. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد بسیاری از بانکها به دنبال او برای سخنرانی بودند و او نیز در چهار دانشگاه سخنرانی کرده است. نیسون به عنوان یک سخنران مشهور و پرطرفدار ، در 18 کشور و تقریباً از هر شرکت سرمایه گذاری بزرگ ، متخصصانی را آموزش داده است که چگونه این روش ها را بکار ببرد – و از آنها سود ببرد

برای ثبت نام در بهترین بروکر فارکس فعال در بازار ایران حتما به پشتیبانی بورسا پیام دهید.


منبع: https://boorsa.org/post/86/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%88-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%88%D9%86-%D9%BE%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%B9%DB%8C

نمودار شمعی

او مرجع معتبر غربی در زمینه رسم نمودارهای شمعی است. دو کتاب پر فروش اون با عنوان های ” تکنیک های رسم نمودارهای شمعی ژاپنی” و “فراتر از نمودارهای شمعی” به 11 زبان ترجمه شده است و بیش از 75 هزار نسخه آن تا کنون در سرتاسر جهان به فروش رسیده است. او مدرک MBA در زمینه مالی و سرمایه گذاری دارد. نیسون  از جمله اولین کسانی بود که نشان CMT را از اتحادیه تحلیل گران تکنیکال (MAT) دریافت کرد. و برای پیش بینی قیمت و تجزیه و تحلیل بازار نامزد بهترین “بهترین ها” از MTA شد. او در بروکر فارکس خاصی فعالیت نداشت اما مطمئنا روش های او در تمام کارگزاری ها استفاده می شود.

تاثیرات آقای نیسون

الگوهای نموداری در معامله کردن در بازار بورس و بازار فارکس جایگاه ویژه ای دارند. استراتژی فارکس برای بعضی از معامله گران، فقط شامل الگوهای نموداری می شود. شما در آموزش های معتبرترین بروکرهای فارکس دنیا هم که بگردید، آموزش الگوهای نموداری وجود دارد.فرقی ندارد که آموزش بورس باشد یا آموزش فارکس. الگوهای نموداری در تمام بازارهای مالی در تمام کارگزاری های داخلی مثل مفید و آگاه و تمام کارگزاری های خارجی مثل لایت فارکس و هات فارکس و فارکس تایم وجود دارد.

استیو نیسون، رهبر برجسته هنر استفاده از نمودارهای شمعی بعنوان ابزاری برای مطالعه روند بازار و گرفتن تصمیمات سرمایه گذاری است. اون شرکت بین المللی تحقیقاتی نیسون را تاسیس کرده و اداره می کند، این شرکت خدمات مشاوره ای فنی و محلی را برای شرکت های بزرگ مالی ارائه می دهد. او سخنرانی خبره و پر طرفدار است که تکنیک های خود را به هزاران نفر از جمله اعضای بانک جهانی و فدرال رزرو (صندوق دخیره ارزی امریکا) ارائه داده است.