آشنایی انواع روش ها و استراتژی های تحلیل در بازار فارکس

این آخرین فرصت شما برای بازگشت است…

این امر مانند ایستادن روی یک سه‌پایه است: اگر یکی از پایه‌ها ضعیف باشد، سه‌پایه زیر فشار وزن شما خواهد شکست و با صورت به زمین خواهید خورد. مشابه همین حالت در معامله‌گری هم صادق است. اگر تحلیل شما بر اساس هر یک از سه روش فوق ضعیف باشد و از آن چشم‌پوشی کنید، احتمال زیادی وجود دارد که باعث زیان شما در معامله گردد!

همیشه یک بحث دائمی وجود داشته است که کدام روش تحلیل بهتر است، اما اگر بخواهید حقیقت را بدانید، باید هر سه را به خوبی بشناسید.این سه روش مهم تحلیلی، در آموزش بورس و آموزش فارکس گروه بورسا به تفصیل توضیح و آموزش داده شده تا شما به راحتی بتوانید سودآورترین استراتژی فارکس خود را بر مبنای تلفیقی از این سه روش پیدا کرده و در معتبرترین بروکرهای فارکس دنیا و کارگزاری های داخلی پیاده سازی کنید.

اولین در قدم در شروع کار در بازار های مالی انتخاب بهترین بروکر فارکس و ارز دیجیتال یا انتخاب بهترین کارگزاری بورس است. در بازار فارکس و ارز دیجیتال برای ایرانیان علاقه مند، بروکر فارکس لایت فارکس، هات فارکس و فارکس تایم پیشنهاد می شود. شما در این بروکرها به راحتی می توانید سرمایه گذاری انجام داده و به راحتی معامله کنید.

قرص قرمز را بردارید، همه چیز را فراموش کنید، و ما شما را به جایی که قبلا بوده‌اید باز خواهیم گرداند.

توجه: قرص سبز با محلول شستشوی مغزی ساخته شده بود. از این به بعد از هر چیزی که به شما بگوییم، تبعیت خواهید کرد! یوهاهاها!!

چه مطالب خسته کننده‌ای! زودتر به من نشان بده که چگونه پول دربیاورم!!!

بدیهی است که همه اینها فوق‌العاده مهم هستند، اما می‌دانیم که الان با خود فکر می‌کنید…

شما می‌توانید به زندگی معمولی خود در یک شغل عادی با ساعات کاری 9 صبح تا 5 عصر برگردید و بقیه عمر خود را برای شخصی دیگر کار کنید…

 

سه نوع تحلیل بازار فارکس

برای شروع، اجازه دهید به سه روشی که می‌توانید بازار را تجزیه و تحلیل کرده و ایده‌هایی برای معامله در بازار توسعه دهید، نگاهی بیاندازیم. سه نوع روش اصلی برای تجزیه و تحلیل بازار فارکس وجود دارد:

  1. تحلیل تکنیکال
  2. تحلیل فاندامنتال (بنیادی)
  3. تحلیل تمایلات

یا…

انواع تحلیل در بازار فارکس

می‌توانید قرص سبز را که مملو از عصاره دلار است، بردارید و یاد بگیرید که چگونه می‌توانید به سادگی با استفاده از کمی توان ذهنی برای خودتان از فعال‌ترین بازار جهان کسب درآمد کنید.

فقط به یاد داشته باشید، فرایند آموزش شما هرگز متوقف نخواهد شد. حتی پس از فارغ‌التحصیل شدن از مدرسه فارکس، باید به طور مداوم تا جایی که می‌توانید به دنبال کسب دانش باشید تا به این طریق به یک استاد واقعی فارکس تبدیل شوید. یادگیری هیچگاه پایان نمی‌یابد!

برای بررسی اخبار بازار فارکس و ارز دیجیتال به فارکس فکتوری فارسی سر بزنید.


منبع: https://boorsa.org/post/88/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84

خوب، نیازی نیست چیز دیگری بگویید چرا که از اینجا به بعد سفر شما به عنوان یک معامله‌گر فارکس آغاز می‌شود…

دانش تحلیل بازار فارکس

حال آن قرص سبز را قورت دهید، روی آن مقداری شیر کاکائوی خوشمزه بنوشید و ظرف غذای خود را بردارید… مدرسه فارکس آغاز شده است!

آیا حاضرید چنین تعهدی بدهید؟

تا اینجا شما مطالبی در مورد تاریخچه فارکس، نحوه عملکرد آن و عوامل موثر بر قیمت‌ها و … آموخته‌اید.

Forex Market Analysis Ignorance